YouTube Trip Advisor Facebook

Wellness procedury

Inhalační solná lázeň

Inhalování minerálních solí rozptýlených v prostoru, sůl očistí kůži, stimuluje krevní oběh a zmírní dechové potíže. Lázeňská teplota se pohybuje mezi 26-32°C a s vlhkostí 45% až 70%.

Aroma parní lázeň

Do prohřáté a velmi vlhké místnosti jsou vháněny aromatické esence, které mají podle svého zaměření příznivé účinky na lidský organismus. Aroma parní lázeň je vyhledávána pro příznivý vliv na dýchací cesty a pokožku, přispívá k regeneraci svalstva a zmírňuje celkovou únavu. V neposlední řadě je aroma parní lázeň výborným místem pro relaxaci. Teplota se pohybuje mezi 42-45°C se 100% vlhkostí.

Kneippovy lázně

Patří mezi nejstarší lázeňské procedury. Léčebná kúra spočívá v procházení speciálními bazénky, kterými protéká studená a teplá voda. Tato terapie pozitivně působí na krevní oběh, prokrvení končetin a zároveň vede k otužování. Terapie je vhodná při bolestech hlavy a pro uvolnění kotníků a kloubů nohou.

Laconium

Tato nízkoteplotní sauna je vhodnou alternativou pro ty, jejichž krevní oběh nemůže být vystaven zátěži v klasické sauně. Během saunování v laconiu dochází k uvolnění svalů a vylučování škodlivých toxických látek intenzivním pocením.

Tepidárium

Je místnost, kde teplo sálá z vyhřívaných stěn, podlahy a lavic do vnitřního prostoru. Teplota vzduchu je cca 38°C. Tepidárium je určeno pro klienty, kteří hledají uvolnění organismu a pohodový odpočinek.
Výhodou pobytu v tepidáriu je posilování imunitního systému.

Bylinková lázeň

Směs páry a vonných esencí napomáhá k uvolnění nahromaděného psychického i fyzického napětí, působí příznivě především na dýchací cesty a pokožku. Výsledkem pobytu v bylinné parní lázni je pocit celkové relaxace, osvěžení a povzbuzení těla. Pára v kombinaci se směsí bylin také rozšiřuje póry a vyplavuje toxické látky, čímž pokožka dostává jemný a sametový vzhled. Teplota se pohybuje v rozmezí  60-70°C s relativní vlhkostí 25%.

Zážitkové sprchy

Slouží k osvěžení a uvolnění. Relaxační účinky jsou  podpořeny masážními tryskami a světelnými efekty (bouřkový déšť, tropický déšť, studená mlha a ochlazovací sprcha).

Klasická finská sauna

Je po staletí prověřenou formou relaxace. Saunováním pomůžete odstranit stres každodenního života, psychické vypětí nebo nespavost, sauna posiluje obranyschopnost organizmu, dochází k čištění pokožky a těla od nežádoucích látek a změnami teplot při ochlazování se tělo otužuje.

Pobyt ve wellness & spa si zpříjemníte posezením na vytápěné lavici. 

Wellness & spa centrum


Kalendář akcí

Tenisový turnaj ČTS - STARŠÍ ŽÁCI

24.01.2020 - 27.01.2020

Tenisový turnaj ČTS - ŽENY, MUŽI

14.03.2020 - 17.03.2020

zobrazit další akce

Novinky

Valentýnské degustační menu (24.01.2020)

… pro romantické duše i milovníky nových trendů gastronomie SLOW FOOD


Coffee Break se superpotravinami (01.06.2019)

Pro firemní eventy jsme připravili koncepci kávových přestávek s menu plným zdravých ingrediencí,...


zobrazit další novinky

Holidays forever

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'29.605"N, 18°41'49.713"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

3D Virtuální prohlídka hotelu Vitality

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: